Zaudējot darbu, zūd līdzšinējie ienākumi, taču ir iespēja sākt dzīve ko  jaunu, tomēr ir situācijas, kad steidzami ir vajadzīga lielāka naudas summa, bet neviens no draugiem to nevar aizdot. Atsevišķos gadījumos šajos apstākļos var noderēt patēriņa kredīti uz vairākiem gadiem. Kredīts bez darba vietas uz vairākiem gadiem ir pieejami aizvien retāk, taču atsevišķās situācijās tos var saņemt pat dažās minūtēs. Piesakoties aizdevumam, ir jānorāda sava ienākumi, taču, ja nav darba, ienākumi var būt arī citi – bezdarbnieka pabalsts, stipendija, autoratlīdzība u.t.t. Daži aizdevēji ļauj aizņemties pat dažās minūtēs. Svarīgi – izvērtē savu maksātspēju ļoti rūpīgi. Aizņemies atbildīgi.

Vai kredīts bez darba vietas uz vairākiem gadiem ir izdevīgs ?

Atbilde uz šo jautājumu diemžēl nav tik vienkārša, kā varētu vēlēties. Šajā gadījumā visu izšķir tas, cik ātri jums nauda ir nepieciešama. Zemākas procentu likmes piedāvā ilgtermiņa kredīti, taču, jo lielāka aizdevuma summa vajadzīga, jo rūpīgāk tiek izvērtēts klienta pieteikums. Ja kredīts vajadzīgs tūlīt un tagad, tad atraiskredits.com sākumlapā apkopotie piedāvājumi būs noderīgāki, taču neviens, protams, nevar garantēt, vai kredīts reāli tiks piešķirts. Papildus tam jāņem vērā, ka līdz ar izmaiņām likumdošanā jebkurš kredītu devējs ir kļuvis daudz piesardzīgāks un pieteikumus izvērtē ļoti rūpīgi.

Ja jums vēl ir saglabājušās labas attiecības ar savu banku jeb precīzāk sakot ar kādu no bankas darbiniekiem, tad iespējams kredīts bez darba vietas uz vairākiem gadiem bez ķīlas varētu tikt iegūts komercbankā. Tradicionāli bankas vienmēr ir piedāvājušas zemākās procentu likmes, taču pēc ekonomiskās krīzes tās ir kļuvušas izteikti pasīvas un vairs neaizdod naudu tik viegli kā kādreiz. Ļoti retos gadījumos ātrais kredīts bez darba vietas ir pieejams arī cilvēkiem, kam nav citi ienākumi, taču, ja tas tiek izsniegts, tad kredītņēmējam vēlāk pastāv iespēja maksāt tikai likumīgos procentus (6% gadā).  Vairāk par šo tēmu variet uzzināt, sazinoties ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra speciālistiem.

Kredīts uz vairākiem gadiem bez ķīlas internetā ir pieejams salīdzinoši ātri, tomēr jārēķinās, ka naudas aizdevums nav nekāda dāvana un tas vienmēr būs jāatmaksā. Atkārtosim – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju un spējas atlīdzināt parādu savlaicīgi. Pretējā gadījumā pat izvēlētais kredīti uz vairākiem gadiem nespēs dot kāroto rezultātu.