Naudas kredīts ar pēcapmaksu dod iespēju aizņemties līdz 1000 Ls uz 2 gadiem vai līdz 7000 Ls uz 5 gadiem, turklāt bez ķīlas. Ja vajadzīgs mazāks kredīts, to iespējams saņemt pat bez procentiem (līdz 1 mēnesim). Interesanti, ka tieši pēdējais no kredītu veidiem ir kļuvis par vispopulārāko Latvijā. Aplūkosim, ko nozīmē kredīts ar pēcapmaksu un kā to saņemt. (Lētākie kredīti apkopoti  atraiskredits.com sākumlapā).

Ātrais patēriņa kredīts ar pēcapmaksu

Kredīts internetā ar pēcapmaksu ir finanšu pakalpojums, kas ļauj aizņemties jau šodien, bet atmaksāt naudu ilgākā laika periodā. Minimālais termiņš uz kuru tiek izsniegts ātrais kredīts ir 7 dienas, savukārt patēriņa kredīts uz 1 mēnesī. Procentu likmes ātrajiem kredītiem ir kietni augstākas nekā patēriņa kredītiem vai banku aizdevumiem bez ķīlas, tomēr jāņem vērā, ka vairāki aizdevēji šobrīd ļauj aizņemties bez procentiem uz 30 dienām. Ja naudu atmaksāt ātrāk nav iespējams, kredīta termiņu var pagarināt. Tas ir maksas pakalpojums, taču tas ir krietni labāk nekā vēlāk maksāt soda sankcijas.

Patēriņa kredīts ar pēcapmaksu turpretī nav pieejams bez komisijas maksas, taču tam ir zemākas procentu likmes. Labākajiem piedāvājumiem procentu maksājum ir sākot no 1,6% mēnesī vai pat vēl mazāk. Precīzu komisijas maksu un procentu likmi iespējams uzzināt aizpildot pieteikumu kreditora mājas lapā. Atbildi par kredīta pieejamību un individuālu piedāvājumu saņemsiet aptuveni 1 stundas līdz 1 darba dienas laikā. Ja piedāvājums apmierina, dodieties uz kreditora biroju un parakstiet līgumu. Patēriņa kredīts internetā ar pēcapmaksu parasti tiek izvēlets gadījumos, kad vajadzīga lielāka naudas summa un ir nepieciešams samazināt ikmēneša maksājumu. Motivācija? Dzīvokļa vai auto remonts, vēlme doties tālākā ceļojumā pirms algas vai atvaļinājuma naudas saņemšanas u.c. iemesli.

Pats svarīgākais izvēloties šo finanšu aizdevumu ir izpratne par savām reālajām iespējām un spējām. Atbildīga aizņemšanās paredz atbildības par savu dzīvi uzņemšanos, jo aizņemoties pāri savām spējām izdevīga darījuma vietā tiek iegūta sāpīga mācība. Kritēriji naudas piešķiršanai ir salīdzinoši vienkārši. Kredīts ar pēcapmaksu ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam  no 18 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Ar tīru kredītvēsturi šasjā gadījumā tiek saprasts tas, ka nedrīkst būt kavētas parādsaistības un kredītu maksājumi.

Visi labākie kredīti ar pēcapmaksu ir apkopoti portāla atraiskredits.com sākumlapā.