Algas diena daudziem ir mēneša gaidītākā svētku diena, taču diemžēl ne vienmēr ar to pietiek līdz nākamajiem ienākumiem. Brīžos, kad vajadzīgas papildus finanses  lieti var noderēt nauda pret darba algu jeb naudas aizdevums. Lasi tālāk un uzzināsi, kā atrast lētāko aizņēmumu un ietaupīsi vismaz 10 Ls – 20 Ls.

Kā iegūstama nauda pret darba algu ?

Vēl 5 – 10 gadus atpakaļ bankas bija vienīgās iestādes, kas varēja sniegt finansiālu atbalstu brīdī, kad pietrūka līdzekļi. Skaidra nauda pret algu bija nauda pret darba algupieejama tikai tajos gadījumos, kad ienākumi atbilda konkrētam, komercbankas noteiktam slieksnim. Šodien ikviens, kas sasniedzis 18 gadu vecumu var aizņemties internetā 1 Ls līdz 200 Ls bez ķīlas un izziņas no darba devēja. Apzinīgiem klientiem pastāv iespēja aizņemties naudu un 1 mēneša laikā atmaksāt tik, cik paņemts. Ja vajag vairāk, vari saņemt pat 7000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem. Protams, šādu iespēju nepiedāvā visi uzņēmumi, taču izdevīgākos aizdevumus variet salīdzināt portāla sākumlapā.

Pēc tam, kad izvēlēts atbilstošs naudas kredīts, ir jāaizpilda anketa, kurā  jānorāda pamatinformācija par sevi (vārds, uzvārds, vecums, darba alga, personas kods, epasts, mobilā telefona numurs) un jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls) uz aizdevēja bankas kontu. Kad viss padarīts, atliek norādīt vēlamo aizņēmuma summu un gaidīt atbildi. Labvēlīga lēmuma gadījumā  nauda bankas kontā tiks ieskaitīta jau pavisam drīz. Pirms aizņemties gan ir svarīgi atcerēties, ka tas, kurš pats sevi sargā, to arī Dievs sargā. Izlasiet aizdevuma līgumu līdz beigām un, iespējams, izvairīsieties no dažādiem pārsteigumiem nākotnē.

Cik maksā kredīts pret darba algu internetā ?

Iepriekš jau norādījām, ka vairāki uzņēmumi ļauj aizņemties bez komisijas maksas (0%) uz laiku, kas nepārsniedz 30 dienas. Šis nosacījums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem, aizņemoties pirmo reizi. Ja kādreiz atkal būs steidzami vajadzīga nauda un vēlēsieties ņemt aizdevumu tajā pašā uzņēmumā būs jāmaksā komisijas maksa. Minimālā komisija par kredīta izmantošanu parasti ir ~10% mēnesī (ātrajiem kredītiem) un no 22% gadā (patēriņa kredītiem). Precīzs likmes apmērs ir atkarīgs no  katra konkrētā aizdevēja nosacījumiem, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts obligāti salīdzināt vairākus piedāvājumus.

Otra iespēja, kā maksāt mazāk, aizņemoties atkārtoti, ir nauda pret darba algu pie konkurējoša uzņēmuma. Tā kā pirmais kredīts bez komisijas maksas ir pieejams tikai 1 reizi, brīdī, kad atkal vajag naudu, vienkārši aizņemieties citā uzņēmumā. Gadījumā, ja vajadzīga lielāka naudas summa, vienmēr var noderēt ātrais kredīts pret auto ķīlu internetā, kas ļauj aizņemties un turpināt lietot savu automašīnu. Maksimālā kredīta summa ir 90% no automobiļa vērtības, turklāt to iespējams saņemt pat 1 darba dienas laikā.