Naudas kredīts uz nomaksu jeb patēriņa kredīts ļauj iegādāties kāroto preci vai pakalpojumu, izmantojot aizdevumu ātri un vienkārši. Maksimālā kredīta summa ir 7000 latu uz laiku līdz 5 gadiem. Gan pieejamās summas lielums, gan kredīta atmaksas termiņš ļauj piepildīt gandrīz jebkuru lielāku vai mazāku sapni vai ieceri. Visi kredīti uz nomaksu aplūkojami sadaļā patēriņa kredīti (raksta augšpusē), bet, ja vēlies uzzināt, kā izvēlēties izdevīgāko kredītu uz nomaksu, lasi tālāk un kļūsi gudrāks kā 94% Latvijas iedzīvotāju.

Kredīts uz nomaksu – ceļš uz jaunām iespējam

Atalgojuma līmenis un preču cenas reti, kuram ļauj bez rūpēm iegādāties lielizmēra pirkumus vai pakalpojumus. Šajos apstākļos nav nekāds brīnums, ka kredīts uz nomaksu daudziem ir gandrīz vai vienīgā iespēja, lai iegūtu sev nepieciešamās mantas tūlīt nevis krātu naudu vairākus mēnešus vai pat gadus. Finansiāli krāšana var būt izdevīgāka, jo par aizdevumu tomēr ir jāmaksā procenti, taču no otras puses, dzīvot bez veļasmašīnas, ledusskapja vai televizora var būt daudz nepatīkamāk. Tas ir iespējams, taču uz to nebūtu jātiecas.

Kurš ir izdevīgākais kredīts uz nomaksu internetā?

kredīts uz nomaksu internetāLatvijā pieejami daudzi un dažādi uzņēmumi, bankas, līzinga kompānijas un privātie aizdevēji, kas ir gatavi aizdot naudu uz atšķirīgiem nosacījumiem. Visizdevīgākie kredīti uz nomaksu parasti ir specializētos uzņēmumos, kas piedāvā patēriņa kredītu preču iegādei vai vienkārši jau ilgsotši kreditē privātpersonas. Labs sākumpunkts varētu būt savas bankas apmeklējums, jo lojāliem klientiem reizēm tiek piedāvātas īpašas atlaides. No otras puses, bankas mūsdienās vairs nav tik pretimnākošas kā kādreiz un izvirza kritērijus, kuru izpildīšana ir pa spēkam vien retajam.

Patēriņa kredīts uz nomaksu turpretim ir pieejams gandrīz ikvienam, no 18 vai 20 gadu vecuma, bez ķīlas un uz samērīgiem procentiem. Atkarībā no nepieciešamā finansējuma apjoma, uz nomaksu kredīts pieejams 10 minūtēs līdz 2 dienās. Visātrāk naudu kredītā izsniegt piedāvā uzņēmumi, kas neaizdod vairāk par 1000 – 1500 latiem. Šie kreditori ir specializējušies uz aizdevumiem internetā, taču daudz izdevīgākas procentu likmes parasti piedāvā lielie kreditori, kas aizdod vairāk nekā 5000 Ls. Procentu likmes šajos gadījumos ir no 1,6% mēnesī jeb 22% gadā. Precīzu procentu likmi iespējams uzzināt, piesakoties aizdevumam. Pieteikšanās ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības. Gadījumā, ja neesat pārliecināti, vai izmantosiet šo aizdevumu un plānojat vērsties bankā, aizpildiet pieteikumu jebkurā gadījumā. Atbildi saņemsiet 30 minūtēs līdz 2 stundās (aizdevēju darba laikā) un vismaz būs, ar ko salīdzināt bankas piedāvājumu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudass kredītu uz nomaksu savlaicīgi.