Nezini, kur var aizņemties ātro kredītu internetā? Šobrīd vairākos uzņēmumos ir pieejams ātrais kredīts bez maksas, kas ļauj atmaksāt tikai tik, cik sākotnēji paņēmi. Reģistrēties ātrajam kredītam vari 24 stundas diennaktī, bet to saņemsi tikai aizdevēju darba laikā (parasti no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00). Tu vari aizņemties ātro kredītu internetā bez procentiem līdz 200 Ls 15 minūtēs. (Visi piedāvājumi salīdzināti atraiskredits.com sākumlapā).

Atrodi, kur var aizņemties ātro kredītu internetā un ietaupi

Ievadā jau norādījām, ka izdevīgākie ātro kredītu piedāvājumi ļauj saņemt līdz pat 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem. Tomēr ir situācijas, kurās nepieciešama krietni lielāka summa. Arī šajās reizēs ātrais kredīts internetā var noderēt. Maksimālā summa, ko var aizņemties internetā dažās minūtēs ir 1500 Ls (uz diviem gadiem). Protams, par ātrumu ir jāmaksā, tādēļ procentu likmes ātrajiem patēriņa kredītiem internetā ir augstākas nekā citu finanšu pakalpojumiem. Minimālā procentu likme standarta aizdevumiem ir vismaz 10% mēnesī, reizēm pat 25% mēnesī. Tas ir daudz, taču jāsaprot, ka šis pakalpojums ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums situācijās, kad citi aizdevumu veidi nepalīdz. Tradicionāli liela daļa Latvijas iedzīvotāju pirms aizņemšanās neveic nekādu izpēti un paļaujas uz reklāmu solījumiem, savukārt tie, kas vēlas ietaupīt vismaz 10 Ls, bet citreiz krietni vairāk ielūkojas šī portāla pirmajā lapā.

Kam tiek atteikts ātrais kredīts?

Ātrais naudas kredīts internetā ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem, pie nosacījuma, ka ir tīra jeb pozitīva kredītvēsture. Aizdevums tiek atteikts visiem tiem, kas ir kavējuši un nav nomaksājuši kredītsaistības vai parādsaistības. Paralēli daļa aizdevēju izvērtē klientu ienākumu regularitāti un apmēru, taču ne vienmēr, jo tādējādi aizņemties ātro kredītu internetā nebūtu iespējams pensionāriem un cilvēkiem, kas saņem algu aploksnē un nemaksā nodokļus. Tieši pēdējās kategorijas iedzīvotāju ienākumi ir salīdzinoši augsti, taču informācija par tiem neuzrādās VSAA datu bāzē. Ja kredīts tomēr tiek atteikts, tad daudziem noder autolombards. Auto lombards ļauj 1 dienā saņemt līdz pat 90% no automašīnas vērtības, vienlaikus ļaujot turpināt lietot savu auto. Paralēli iespējams aizņemties arī pret nekustamā īpašuma ķīlu, taču šo iespēju izvēlas vien retais, jo baidās zaudēt jumtu virs galvas.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas aizdevumu savlaicīgi.