Kad pašam pietrūkst naudas līdzekļi, skaidras naudas kredīts var izlīdzēt. Nav vajadzīga ķīla, nav jāmeklē galvotājs un nav jāprasa izziņa no darba vietas. Kredīts līdz 1000 Ls ir pieejams 15 minūtēs, turklāt aizņemties līdz pat 200 Ls vari bez procentiem. Uzzini, kurš ir lētākais patēriņa kredīts šeit vai lasi turpinājumu, lai uzzinātu visu par skaidras naudas kredīta īpatnībām.

Skaidras naudas kredīts – bez procentiem

skaidras naudas kredīts internetā bez ķīlasĀtrais skaidras naudas kredīts internetā bez komisijas procentiem ir pieejams dažās minūtēs ikvienam, kas ir vismaz 18 gadus vecs. Pirmais kredīts skaidrā naudā bez maksas ir pieejams vairākos uzņēmumos, taču katrā no tiem tikai vienu – pirmo reizi. Mūsu portāla sākumlapā ir salīdzināti šobrīd izdevīgākie naudas kredīti un no tiem vismaz viens ir pieejams ikkatram.

Pirms aizdot naudu kreditori pārbauda informāciju parādnieku datu bāzēs par klienta kredītvēsturi pēdējo 10 gadu laikā. Ja visas parādsaistības ir nokārtotas, iegūt skaidras naudas kredītu būs daudz vieglāk. Paralēli daļa aizdevēju pārbauda arī kredītņēmēju ienākumus pēdējo 6 mēnešu laikā. Informācija tiek pārbaudīta, izmantojot VSAA rīcībā esošās ziņas par nomaksātajiem nodokļiem. Cilvēki, kuri ienākumus saņem ārzemēs, nemaksājot nodokļus vai jebkādā citā veidā, kas neparedz nodokļu apmaksu var saskarties ar skaidras naudas kredīta atteikumu, pamatojoties uz nepietiekamiem ienākumiem. Ja tas notiek, nezaudējiet drosmi un mēģiniet pieteikties citam aizdevumam.

Maksimālā skaidras naudas kredīta summa, kas pieejama internetā ir 1500 Ls, taču praksē vairums Latvijas iedzīvotāju aizņemas līdz 100 Ls. Ja plānojat aizņemties virs 300 Ls, tad paturiet prātā, ka procentu likmēs jums var nākties maksāt pat vairāk par 60 Ls mēnesī. Detalizētāka informācija par šo jautājumu pieejama atraiskredits.com sākumlapā.

Kredīta atmaksa un procentu likmes

Skaidras naudas kredīts internetā ir pieejams ārkārtīgi viegli, taču nedrīkst aizmirst, ka to būs arī jāatmaksā. Objektīvs savu spēju un iespēju izvērtējums palīdzēs noskaidrot, vai kredīts skaidrā naudā var tikt atmaksāts noteiktajā termiņā. Maksimālais termiņš, uz kuru ir pieejams skaidras naudas kredīts bez komisijas maksas ir 1 mēnesis. Ja kredīta aizdevumu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, termiņu var pagarināt, taču jārēķinās, ka tas būs maksas pakalpojums. Paralēli, arī aizņemoties atkārtoti būs jāmaksā komisijas likme par finanšu resursu izmantošanu. Praksē abas izmaksu pozīcijas variē robežās no 10% līdz gandrīz 30%, tādēļ pirms aizņemšanās ir vērts ļoti rūpīgi iepazīties ar aizdevuma līguma nosacījumiem, kā arī salīdzināt, kurš skaidras naudas kredīts internetā ir izdevīgākais. Kā to izdarīt, mēs minējām jau iepriekš, taču pats būtiskākais šajā procesā ir pildīt noslēgto vienošanos vai vismaz runāt ar aizdevēja pārstāvjiem. Pretējā gadījumā var nākties maksāt līdz pat 1% no neatmaksātās naudas kredīta summas dienā. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.