Uzņēmums md investīcijas ir viens no daudziem ātro kredītu un patēriņa kredītu uzņēmumiem Latvijā. Kreditors ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, kas tam dot tiesības nodarboties ar nebanku kreditēšanas pakalpojumiem. Pats populārākais MD investīcijas pakalpojums ir CREDITON, kas ļauj aizņemties līdz 100 Ls bez komisijas maksas. Ja vēlaties atrast, iespējams, pat izdevīgākus ātros kredītus, ielūkojieties portāla sākumlapā.

pieteikties kredītam šeit

MD investīcijas kredīta priekšrocības

Ātrais aizdevums internetā no md invecstīcijas ietver vairākus pozitīvus aspektus:

  • pirmais kredīts līdz 100 ls bez komisijas maksas (0%)
  • bez ķīlas;
  • bez galvotāja;
  • bez izziņas no darba devēja;
  • nauda kontā 1 stundas laikā;
  • maksimālā kredīta summa pastāvīgiem klientiem līdz 350 Ls.

Piesakoties aizdevumam, md investīcijas izvērtē klienta pieteikumu, aizņēmēja kredītvēsturi un ienākumus. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta aptuveni 1 stundas laikā, pie nosacījuma, ka aizņēmējam un aizdevējam ir bankas konts vienā un tajā pašā bankā. Iespēja iegūt md investīcijas kredītu viennozīmīgi ir augstāka nekā uzvarēt latloto par, ko jau esam rakstījuši iepriekš. Vienlaikus gan jāatceras, ka citi kreditori Latvijā piedāvā aizņemties vairāk un ātrāk nekā md investīcijas (skat. atraiskredits.com sākumlapu). No otras puses, tieši šis kreditors reizēm piedāvā atdot mazāk nekā paņēmi. Iespējams, ka ir vērts pamēģināt un pieteikties ?

Vairumā gadījumu ātrie kredīti tiek atteikti tiem cilvēkiem, kam ir slikta kredītvēsture, jo tieši šis faktors formāli tiek pieņemts kā pamats aizņēmēja līdzšinējās darbības izvērtēšanai. Sabojāta kredītvēsture ir visiem tiem cilvēkiem, kas nav savlaicīgi pildījuši kredītsaistības un parādsaistības, taču interesanti, ka nebanku kreditori nevar iegūt informāciju par parādiem pret bankām. Komercbankas šo informāciju slēpj, līdz ar to, ja vēlaties aizņemties no md investīcijas, taču esiet banku melnajā sarakstā, aizdevumu, visticamāk, saņemsiet.

Kam pieder šis uzņēmums ?

Diemžēl lielākā daļa ātro kredītu īpašnieku Latvijā ir noslēpušies ārzonās un nav publiski zināmi. Līdzīgi, arī par uzņēmuma MD investīcijas patiesajiem īpašniekie ir zināms salīdzinoši maz. Uzņēmums darbojas likumīgi, ir saņēmis visas nepieciešamās atļaujas, taču tā peļņa nonāk nezināmās rokās.

MD investīcijas (reģ. nr. 40103283854) galvenais birojs atrodas Rīgā, Cēsu ielā 31-k9 (LV-1012). Aizņemieties atbildīgi.