Money Express un Money Express Credit

Uzņēmuma SIA “Moneyexpress” darbībā ietilpst virkne finanšu pakalpojumu, t.sk. valūtas maiņa, investīciju zelta uzpirkšana un pārdošana, lombarda pakalpojumus, kā arī autolīzingu (pēdējo funkciju nodrošina apakšuzņēmums SIA “Money Express Credit”). Uzņēmumam ir vairākas filiāles Rīgā, no kurām viena (Money Express Credit) nodarbojas ar līzinga pakalpojuma sniegšanu (Adrese: A.Čaka 70).

Valūtas maiņa ir samērā ienesīga nodarbe, arī Parex banka aizsākās ar valūtas maiņas operācijām, taču diemžēl beidzās pagalam neveiksmīgi. Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi nav unikāli, taču finanšu un dārgmentālu tirgū “Money Express” grupa izceļas ar plašu informācijas tehnoloģiju izmantošanu, kas ļauj atjaunot informāciju regulāri, kā arī sniedz iespēju klientiem iegūt naudu ātrāk. “Money Express” piedāvātais auto līzings ne pēc viena no kritērijiem nav uzskatāms par unikālu, taču ir atradis savu vietu un palīdzējis daudziem klientiem.

Ja vajadzīgs ātrais naudas kredīts vai lielais patēriņa kredīts līdz 7000 LVL, aplūkojiet atraiskredits.com sākumlapu. Pieredze liecina, ka katru dienu, izmantojot mūsu pakalpojumus, cilvēki iegūst krietni vien izdevīgāku aizdevumu nekā sākotnēji bija cerējuši.

Atbildīga aizņemšanās un droša iepirkšanās

Autolīzings, lombarda pakalpojumi vai vienkārši valūtas maiņa vienmēr ir saistīta ar risku. Pirms veikt konkrēto darbību, apdomājiet vai tiešām auto kredīts ir nepieciešams, vai nevar iztikt bez lombarda pakalpojumiem, vai visa nauda, ko samainīšu patiešām tiks iztērēta. Nereti daudzi atgriežās no ceļojumiem ar krietnu žūksni svešzemju naudas un pēc tam to maina atpakaļ. Valūtas maiņas rezultātā tiek zaudēta nauda, taču tādi uzņēmumi kā “Moneyexpress” un citi valūtas mijēji nopelna dubultā. Ekonomiskās krīzes apstākļos, sākoties valūtas kursa svārstībām un neticībai par Latvijas un arī Eiropas finanšu sistēmas stabilitāti daudzi cilvēki samainīja visus savus finanšu līdzekļus uz citu valūtu. Kurss tajā brīdī bija augstāks un arī šajā scenārijā galvenie ieguvēji bija valūtas maiņas uzņēmumi.

Lēmums par viena vai otra darījuma veikšanu ir jāpieņemt katram jums individuāli, taču dariet to apdomīgi un rūpīgi izvērtējiet savas iespējas  atmaksāt kredītu vai izpirkt ķīlu noteiktajā termiņā.