Nauda internetā ir un daudz, taču to iegūt var tikai gudrākie. Ja negribi iemācīties pelnīt, bet meklē aizdevumu, tad ātrais kredīts internetā var palīdzēt īstermiņā aizņemties pat izdevīgi. (skat. kredītu salīdzinājumu portāla sākumlapā). 15 minūtēs Tu vari iegūt 1000 Ls, turklāt, bet aizņemoties līdz 200 Ls, kredīts sākotnēji pieejams pat bez komisijas maksas un procentiem (uz 1 mēnesi). Ja vēlaties naudu internetā nopelnīt, tas ir iespējams katram, taču prasa krietni vien lielākas pūles. Turpinājumā aplūkosim abus šos jautājumus.

Kā iegūstama nauda internetā?

Situācija Nr. 1 – aizņemšanās

Aizņemties internetā var ātri, vienkārši un atsevišķos gadījumos arī izdevīgi. Kredīti internetā bez ķīlas tiek izsniegti jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem ar tīru kredītvēsturi. Summas, ko šādā veidā iespējams iegūt parasti nepārsniedz pāris simtus, retāk tūkstots latu. Ja vajadzīgs lielāks aizdevums, tad var noderēt patēriņa kredīts internetā (līdz 7000 Ls), ko var saņemt 2 dienu laikā. Tiesa, pieaugot kredīta summai, iespējas to iegūt proporcionāli samazinās. Piemēram, 200 Ls ātrais kredīts ir pieejams pilnīgi visiem, kam nav kavēta parādsaistību un kredītsaistību atmaksa un ir regulāri ienākumi. Savukārt, lai iegūtu lielo patēriņa kredītu būs krietni jāpapūlās, jo, kurš gan aizdos naudu cilvēkiem, kuru maksātspēja nemaz nepieļauj aizņēmuma atlīdzināšanu.

Procentu likmes ātrajiem kredītiem ir sākot no 10% mēnesī, savukārt patēriņa kredītiem no 22% gadā. Iespējams aizņemties arī pret ķīlu, tad procentu likmes ir vēl zemākas. Visas iespējas aizņemties internetā ir apkopotas atraiskredits.com sākumlapā, kur arī pārskatāmi un detalizēti aplūkoti katra piedāvājuma plusi, mīnusi un galvenās raksturiezīmeš. Ja esiet gatavi aizņemties, nauda internetā ir vien dažu desmitu minūšu attālumā. Tās saņemšanai nav vajadzīga ķīla, galvotājs, izziņas, taču izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā

Situācija Nr. 2 – peļņa internetā

Nauda internetā ir un turklāt liela. Katru dienu pasaules lielākie uzņēmumi internetā nopelna vairākus miljonus dolāru, taču neuztraucieties par viņu lielumu. Jebkurš uzņēmums sākas no mazumiņa, no idejas, no entuziasma un gatavības nenogurstoši strādāt, lai gūtu panākumus. Iedomājieties intenetu kā neapgūtu zemi. Iedomājieties internetu kā neapgūtu teritoriju. Katrs domēns, mājas lapa un sociālais tīkls sākotnēji ir bijis neapstrādāts lauks, taču laika gaitā tas ir ticis kopts un ir kļuvis ražīgs, dodot lielus panākumus. Ja aplūkojam zemes platības reālā dzīvē, tad redzam, ka visbiežāk ir pļavas, meži vai atmata, taču paralēli ir arī cilvēku veidotas ražīgas ganības un īstas zelta raktuves. Arī internetā ir līdzīgi, taču atšķirībā no reālās dzīves, kur viss jau ir ticis dalīts gadsimtiem ilgi, internets vēl ir krietni plašāks un nauda internetā ir atliku likām.

Vienkāršākais veids kā sākt pelnīt ir sākt rakstīt (vēlams angļu valodā). Atrodiet nišu, kas ir pietiekami interesanta un vienlaikus tādu, kurā cilvēki pērk pakalpojumus un preces un sāciet rakstīt. Pēc tam, kad ir sarakstīti pirmie 10 raksti, ievietojiet google adsense reklāmas un jau tuvākajās dienās savā kontā redzēsiet pirmos santīmus. Turpiniet rakstīt, aktīvi komunicējiet sociālajos tīklos, veidojiet linkus uz savām lapām un pakāpeniski jūsu peļņa pieaugs.Reklāmu ievietošana, protams, nav vienīgā iespēja nopelnīt, taču, lai uzsāktu procesu tas var būt noderīgi.

Progress būs atkarīgs no jūsu ieguldītās enerģijas un gatavības mācīties, jo nianses un galvenās gudrības nav daudzas, taču tās ir apslēptas diezgan dziļi. Ja gribat iegūt finansiālu neatkarību, patīk darbs no mājām, nevēlaties, ka kāds cits jūs komandē, tad ziniet internets var to visu nodrošināt, taču tas nenotiks vienas dienas vai viena mēneša laikā. Nauda internetā ir daudz, taču konkurence ir liela un ar katru dienu tā turpina pieaugt. Strādājiet cītīgi,mācieties un pēc 1 vēlākais 2 gadiem jūs pilnīgi droši varēsiet aiziet no pašreizējā darba un strādāt jebkurā Latvijas vietā, kur ir internets.

Lai nauda internetā ir ar jums.