Kad trūkst idejas, ko uzdāvināt, nauda dāvanā var būt labs risinājums daudzās situacijās. Bieži vien, nespējot atrast kādu piemērotu dāvanu, mēs draugam vai radiniekam uzdāvinam kaut ko pilnīgi nevajadzīgu, kas vēlāk vienkārši kļūst par putekļu krājēju. Nauda dāvanā ļauj tās saņēmējam pašam iegādāties sev nepieciešamās mantas. Ja līdz algai vēl nedaudz jāuzgaida, bet gribat dāvināt naudu, var noderēt ātrais kredīts, kas ļauj aizņemties uz 1 mēnesi  nelielu summu bez procentiem. Šis variants var palīdzēt, ja svētki ir tuvu, bet līdz algai vēl ir nedaudz jāuzgaida.

Protams, nauda dāvanā nav panaceja pret visām likstām un nebūs jēdzīga tajās reizēs, kad vajadzīga dāvana mīlotajam cilvēkam vai draugam, kas vienkārši nicina šāda tipa dāvanas. Papildus tam jāņem vērā, ka mūsdienās iespējams atrast labas un lētas dāvanas, taču dāvinot naudu var būt nepieciešama krietni vien lielāka naudas summa. Pieci lati bija liela naudas summa pirms gadiem 20 pat 10, mūsdienās par pieciem latiem var nopirkt ļoti ierobežotu skaitu preču, tādēļ vismaz uz dzimšanas dienu būtu jādāvina vismaz 10 lati.

Iepriekšminētais ļauj secināt, ka dāvanu ideju trūkums liek tērēt vairāk, tādēļ, ja nauda ir problēma, jācenšas vairāk piepūlēt fantāziju un piemērots risinājums noteikti atradīsies. Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ mūsdienās tiek ņemts ātrais kredīts apdāvināšanas vajadzībām ir kāzas. Jaunajam pārim kāzu rīkošana prasa ļoti lielus tēriņus un mājokļa iekārtošanai ir vajadzīga krietni liela naudas summa. Šī iemesla dēļ kāzu dāvana nauda ir populāra gandrīz visās tautās. Ielikt dažas banknotes aploksnē ir vienkārši, taču garlaicīgi. Daudz interesantāk un elegantāk ir uztaisīt no kartona koku vai vienkārši iegādāties kādu cietu dekora kociņu un izrotāt to ar monēmtām vai banknotēm. Naudu iespējams pielīmēt (nav vēlams), vai piesiet pie diega un piekarināt.

Otrs populārākais pasākums, kurā tiek dāvināta nauda ir vidusskolas izlaidums. Liela daļa jauniešu turpina studijas augstskolā un nauda šajā procesā ir ļoti svarīga. Uzdāvinot finanšu līdzekļus tuvinieki parāda, ka jaunietis ir kļuvis pieaudzis un pats vislabāk spēs novērtēt, kur novirzīt līdzekļus. No otras puses, apliecina, ka vairs nepārzina jaunā vīrieša vai sievietes gaumi un drošības pēc dāvina naudu.

Kopumā var droši apgalvot, ka nauda dāvanā vienmēr būs cieņā, taču dāvināt naudas līdzekļus ir dārgāk, jo iekšējā sajūta saka – lai būtu smuki ir jāliek vairāk. Monētas dāvina reti, līdz ar to atliek likt 5 latu banknotes. Diemžēl Latvija ir viena no tām valstīm, kurās nauda ir ļoti vērtīga, bet, lai būtu smuka dāvana, aploksnē jāliek vismaz 2 banknotes. Ja vēlaties dāvināt naudu, bet šobrīd nav finanšu līdzekļi, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā.