Sms credit jeb sms kredīts ļauj iegūt naudu ātri un bez procentiem. Pirms aizņemies uzzini, kuram ātro kredītu uzņēmumam Latvijā ir izdevīgākais sms credit, šeit. Naudu īstermiņa vajadzībām vari iegūt 10 minūtēs bez ķīlas un bez komisijas procentiem. Aizņemies atbildīgi un savlaicīgi atdod, cik paņēmi.

Kā iegūt Sms Credit un citus ātros kredītus?

Uzņēmums sms credit bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas piedāvāja izsniegt aizdevumus internetā, t.sk., piesakoties atkārtotam kredītam ar īsziņu. Šobrīd ātrais sms credit ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam no 18 20 gadiem vairākos uzņēmumos. Lētākie ātrie kredīti ir apkopoti šī portāla sākumlapā.

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jābūt (1) tīrai kredītvēsturei (nav kavēta parādsaistību un kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām) un (2) regulāriem ienākumiem. Ja iepriekš aizdevuma saņemšanai nebija vajadzīgi ienākumi, tad tagad sms kredīts bez oficiāliem ienākumiem ir kļuvis par neaizsniedzamu sapni.

Procedūra aizdevuma iegūsanai ir pa spēkam ikvienam un ietver šādus soļus:

  • salīdzini visus aizdevumus;
  • aizpildi reģistrācijas anketu izvēlētā kreditora mājas lapā;
  • pārskaiti 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu;
  • apstiprini kredīta pieprasījumu (nosūtot sms, piezvanot vai veicot attiecīgas darbības savā jaunajā profilā uzņēmuma mājas lapā);
  • saņem naudu kontā.

Cik reāli izmaksā ātrais kredīts internetā?

Iepriekš jau norādījām, ka pirmais kredīts līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām ir bez komisijas maksas un bez procentiem. Aizņemoties, piemēram, 90 Ls uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 90 Ls, tomēr, ja rodas problēmas ar naudas atmaksu, ātrais kredīts strauji kļūst dārgāks. Maksa par līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi var sasniegt 27% mēnesī, taču, piemēram, sms credit šī maksa ir tikai 12,5%. Tas ir samērā dārgi, tādēļ ātrais sms credit ir izmantojams tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums. Ja vajag, kredītu var pagarināt arī  uz mazāku periodu – 1, 2 vai 3 nedēļām attiecīgi arī maksājot mazāk.

Visdārgāk ātrais sms credit aizņēmums izmaksā tiem cilvēkiem, kas nevēlas vai nav spējīgi pildīt līgumā noteiktās saistības. Soda sankcijas par naudas nemaksāšanu var pārsniegt 1% dienā no neatmaksātās summas, taču nekad nepārsniegs vairāk kā 100% no kredīta kopējās summas. Ja tas notiek, ziniet, ka tas nav likumīgi un droši variet vērsties Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā pēc palīdzības.  Saskaņā ar LR Civillikumu soda apmēram ir jābūt samērīgam ar pārkāpuma smagumu. Šeit gan papildus netiek pierēķinātas parādu piedzinēju izdevumi, kas nebūt nav mazi.

Izvēlies sms credit aizdevumu apdomīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt naudas kredītu noteiktajā termiņā, bet atceries Tu vienmēr vari pagarināt sms kredīta termiņu (par maksu) neierobežotu reižu skaitu.