Ikvienam reiz dzīvē pienāk brīdis, kad vajadzīgs naudas kredīts bez ķīlas. Internetā iespējams aizņemties 15 minūtēs, taču tikai retais zina, ka pirmais kredīts līdz 200 Ls vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts bez komisijas maksas un bez naudas kredīta procentiem. Ja plānojat aizņemties, ielūkojaties, kurš ir lētākais ātrais kredīts un ietaupiet vairākus desmitus vai pat simtus latu. Ja vēlaties būt pilnīgi pārliecināti, ka naudas kredīts bez ķīlas jums ir izdevīgs, lasiet raksta turpinājumu.

Kurš ir izdevīgākais naudas kredīts bez ķīlas internetā?

Prakse liecina, ka visizdevīgākais naudas kredīts internetā bez ķīlas ir bezprocentu aizdevumus. Kredīts tiek izsniegts no 18 gadiem un tā naudas kredīts bez ķīlas intenetāsaņemšanai nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai izziņa no darba devēja. Teorētiski daudzi varētu aizņemties no tuviniekiem, taču kautrējas vai vienkārši nevēlas stāstīt par savām problēmām. Šajos apstākļos naudas kredīts bez ķīlas noder situācijās, kad steidzami vajag naudu. Izdevīgākie ātrie kredīti tiek izsniegti aptuveni 10 – 20 minūtēs pēc reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā.

Naudas kredīts no 10 līdz 200 latiem tiek piedāvāts bez maksas tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Ja naudas kredīts vajadzīgs atkārtoti, tad ir vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus un izvēlēties to uzņēmumu, kas piedāvā vislētākos aizdevumus. Ņemot vērā, ka situācija patēriņa kredītu tirgū ir strauji mainīga, portāls atraiskredits.com apkopo visus labākos piedāvājumus un publicē tos bezmaksas savā sākumlapā. Lapas apmeklētājiem tas dod iespēju 1 minūtes laikā atrast lētāko naudas kredītu bez ķīlas. Ja nepieciešams, variet izvēlēties arī kādu no patēriņa kredītiem, kas dod iespēju aizņemties līdz 7000 Ls bez ķīlas. Naudas kredīts pieejams 2 dienās, bet pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas.

Atbildīga aizņemšanās un kredīts bez ķīlas naudā

Naudas kredīts bez ķīlas internetā ir pieejams ātri, vienkārši un droši, taču procedūras ērtums vienlaikus arī rada nepārdomātas aizņemšanās risku daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Vislielākajam riskam ir pakļautie jaunieši, kuriem pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem, jo viņu spējas atmaksāt aizdevumu bez pastāvīgiem ienākumiem ir zemākas nekā citām vecuma grupām. No otras puses, jauniešu galvenais pluss ir tīrā kredītvēsture, kas kreditoru skatījumā ir zelta vērtībā. Ja jaunieši nespēja atmaksāt naudu savlaicīgi, palīdz vecāki, taču naudas kredīts bez ķīlas uzreiz iegūst daudz pretiniekus veselas ģimenes ietvaros. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.