Naudas kredīts reizi pa reizei ir vajadzīgs ikvienam. Lai izvilktu līdz algai, lai uzdāvinātu dāvanas, atdotu parādu vai iegādātos kādu lielāku pirkumu. Atkarībā no nepieciešamās summas lieluma ir iespējami dažādi risinājumi. Ātrais kredīts ļauj iegūt 1000 Ls 15  minūtēs, turklāt naudas kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez % maksas. Atdod tikai tik, cik aizņēmies. (Uzzini, kurš ir lētākais ātrais kredīts.) Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Vajadzīgs naudas kredīts bez % maksas ?

Šobrīd naudas kredīts ir pieejams ikvienam, kas sasniedzis pilngadību un ir ieguvis bankas kontu (vajadzīga arī internetbanka). Papildus tam obligāti ir vajadzīgi regulāri ienākumi un Tu nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistros. Lai saņemtu kredītu jāveic šādas pamatdarbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (iespēja ietaupīt lielu naudu);  
  • jāreģistrējas pie izvēlētā aizdevēja (jāaizpilda anketa);
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu (apliecināsi, ka esi konta īpašnieks);
  • jāapstiprina kredīta nepieciešamība (piezvanot, ar sms vai lietotāja profilā).

Kad viss izdarīts pareizi, naudas kredīts tiks ieskaitītas kontā 10 – 20 minūtēs. Bez ķīlas, bez galvotāja, bez jebkādām papīra izziņām.

Naudas kredīts bez komisijas maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai 1 reizi, tomēr ir kāds āķis. Bezmaksas procentiem naudas kredītus Latvijā piedāvā seši uzņēmumi (skat. portāla pirmo lapu). Izvēloties katrā reizē citu aizdevēju, iespējams saņemt kredītu bez procentiem gandrīz katru dienu, veselas nedēļas garumā.

Galvenais priekšnoteikums naudas kredīta saņemšanai ir tīra kredītvēsture. Šobrīd paņemts kredīts nevar būt par sķērsli, lai saņemtu ātro naudas kredītu. Svarīgākais šajā gadījumā ir, lai kredītņēmējs nebūtu iekļauts parādnieku reģistrā (nedrīkst būt iepriekš kavēta parādsaistību un kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām).  Otrs svarīgs faktors, kas tiek ņemts vērā, izsniedzot aizdevumu, ir klienta ienākumu apjoms. To neprasa visi, taču tie, kas prasa pārbauda VSAA rīcībā esošo informāciju par nomaksātajiem nodokļiem.

Ko darīt, ja nevari atmaksāt savlaicīgi?

Ātrais naudas kredīts internetā ir viegli pieejams, taču reizēm gadās problēmas ar tā atmaksu. Iemesli, kādēļ tas tā notiek var būt dažādi, taču par aizkavēšanos vienmēr nākas maksāt papildus. Maksa par ātrā kredīta termiņa pagarināšanu 100 Ls aizdevumam var sasniegt pat 27 latus (uz mēnesi), taču parasti ir mazāka. Ja rodas vajadzība, naudas kredīts var tikt pagarināts arī uz īsāku periodu (1,2 vai 3 nedēļas). Lai arī varētu likties, ka nav ko iespringt un iespējams labāk pat nelikties ne zinis, tomēr jāņem vērā, ka soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt pat 1% dienā.

Kas vajadzīgs, lai saņemtu naudas kredītu?

Naudas kredīs ir pieejams ikvienam, kas aprīkots ar noteiktiem palīglīdzekļiem. Naudas kredīta saņemšanai būs nepieciešams:

  • dators ar interneta pieslēgumu;
  • bankas konts, internetbanka un vismaz 0,01 Ls kontā;
  • mobilais telefons (saņemsi apstiprinājuma sms).

Viedtelefonu īpašniekiem kredīta saņemšanai nebūs vajadzīgs dators, pie nosacījuma, ka ir pieslēgta mobilā banka.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.