Kad steidzami vajag naudu nav daudz laiks domāt, ir jārīkojas ātri, bet prātīgi. Šobrīd internetā tiek piedāvāts aizdot (līdz 2000 Ls) bez ķīlas 15 minūtēs. Pats labākais – kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez procentu maksas un bez galvotāja. Piedāvājums attiecas uz tiem, kam ir regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture. (Salīdzināt lētākos kredītus) Izvērtē savu maksātspēju un aizņemies atbildīgi.

Vajag naudu? Rīkojies!

Brīžos, kad vajag naudu tiek izskatīti dažādi varianti. Visātrāk iespējams aizņemties internetā, taču tas nav lētākais aizņemšanās variants.  Kredītiem internetā, lielākoties, nav vajadzīgi nekādi papīri, galvojums vai ķīla. Aizpildi anketu kreditora mājas lapā un saņem 10 Ls – 200 Ls bez liekiem jautājumiem un pirmajā reizē arī bez komisijas maksas 10 – 20 minūtēm. Aptuveni 30 minūšu laikā iespējams iegūt arī 1000 Ls, savukārt 2 – 4 dienu laikā 7000 latus. Pieteikumi kredītam tiek pieņemti visu diennakti, taču naudu iespējams saņemt no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00 (dažreiz līdz plkst. 24.00). Saskaņā ar likumdošanu nakts stundās naudu aizdot nedrīkst.

Kredīts bez procentiem šobrīd ir pieejams vairākos uzņēmumos. To var saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs no 20 gadiem. Maksimālais termiņš ir 30 dienas un, ja rodas problēmas ar naudas atmaksu līgumu iespējams pagarināt. Maksa par termiņa paildzināšanu ir taisnīga, taču reizē arī augsta. Piemērs, par 100 Ls kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi jāmaksā 12,5 Ls līdz 26 Ls. Procentuāli tas ir ļoti daudz, taču, ņemot vērā naudas izsniegšanas ātrumu un citas ērtības, brīžos, kad vajag naudu ātri tas ir pieņemami. Svarīgi gan paturēt prātā, ka ātrie kredīti nav paredzēti lietošanai ilgtermiņā un ir jāatmaksā maksimāli ātri. Vislabāk, ja to iespējams atmaksāt nolīgtajā periodā un izvairīties no papildus maksājumiem.

Brīžos, kad steidzami vajag naudu, norēķinu ātrums ir no svara. Pievērs uzmanību, vai Tev un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumam lielāko kreditori ir konti visās bankās, bet vienmēr der pārliecināties. (visi kredīti  ir salīdzināti atraiskredits.com sākumlapā).

Kā saņemt aizdevumu 15 minūtēs?

Lai saņemtu naudas aizdevumu jāveic piecas darbības, kas ir pa spēkam katram:

  • salīdzini visus kredītus;
  • aizpildi anketu izvēlētā aizdevēja mājas lapā (jānorāda kontaktinformācija, personas kods);
  • pārskaiti 0,01 Ls uz kreditora kontu (pierādīsi, ka esi konta īpašnieks un atbilsti noteiktajai vecuma barjerai);
  • apstiprini, ka tik tiešām vajag naudu tagad (nosūti sms, piezvani uz uzņēmumu vai ieklikšķini nepieciešamo summu jaunizveidotajā klienta profilā);
  • saņem naudu kontā (visātrāk naudu sņemsi, ja esi Swedbank, Nordea, SEB, DNB, GE Money vai Citadele klients).

pieteikties kredītam šeit

Priekšnoteikumi naudas saņemšanai

Daudziem vajag naudu, taču ne visi to var dabūt. Ātrie kredīti ir pieejami ikvienam no 18, biežāk 20 gadiem. Pats galvenais priekšnoteikums, lai saņemtu kredītu ir tīra kredītvēsture. Ja iepriekš esi kavējis parādsaistību vai kredītsaistību atmaksu ilgāk par 60 dienām, tad pilnīgi iespējams, ka esi iekļauts parādnieku reģistrā un kredītu saņemt būs krietni vien grūtāk,  (skat. rakstu Kredīts ar sliktu kredītvēsturi). Šobrīd paņemts hipotekārais kredīts vai jebkāds cits aizdevums, kas tiek maksāts kā pienākas, nevar būt par pamatu, lai atteiktu ātro kredītu.

 Oficiālajā Latvijas Bankas uzturētajā kredītu reģistrā ieraksts par pārkāpumu tiek izdarīts tikai tajos gadījumos, kad pārkāpums ir bijis saistīts ar kredītiem, taču paralēli pastāv vairāki privātie parādnieku reģistri, kur informāciju var ievietot mobilo sakaru operatori, komunālo pakalpojumu nodrošinātāji un citi uzņēmumi.

Papildus tam, daļa aizdevēju izvērtē arī pieteikuma iesniedzēja ienākumu regularitāti un apjomu. Minimālais ienākumu apjoms, lielākoties, nekur nav definēts. Tie uzņēmumi, kas veic izvērtējumu, reģistrācijas procesa laikā lūdz atļauju aplūkot informāciju par jums VSAA datu bāzē (ietver pārskatu par oficiāli nomaksātajiem nodokļiem).

Ko darīt, ja nevaru paspēt laikā atmaksāt?

Piesakoties kredītam internetā, vēl pirms līguma noslēgšanas ir iespējams iepazīties ar tā noteikumiem. Sākumā jau norādījām, ka par kredīta pagarināšanu ir jāmaksā vidēji 25% no kredīta summas mēnesī. Vajadzības gadījumā līgumu var pagarināt arī uz 1, 2 vai 3 nedēļām un attiecīgi maksāt mazāk. Lai pagarinātu kredītu ir vienkārši jāpārskaita nauda uz aizdevēja kontu un maksājuma uzdevumā jānorāda bankas konts un aizdevēja prasīta papildus informācija.

Situācijas, kad vajag naudu, bet aizņemties nedrīkst

Katram reiz ir gadījusies situācija, ka naudu vajag ļoti, ļoti, bet iekšējā sajūta saka, ka aizņemties nevajag. Šādās situācijās labāk klausīties iekšējā balsī, jo maksa par aizdevuma pagarināšanu ir samērā augsta. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Darba vietas zaudēšana, pastāvīgu ienākumu neesamība parasti ir galvenais iemesls, kādēļ ātrajam kredītam būtu jāmet līkums.