Kad ātri vajadzīga nauda, ātrais bezprocentu kredīts var noderēt. Tu vari 15 minūtēs aizņemties bez ķīlas un uz 1 mēnesi arī bez procentu maksas 200 Ls (0%). Jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. (Uzzini, kurš ir izdevīgākais bezprocentu kredīts). Atceries – aizdevums nav dāvana un būs jāatdod. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstams ātrais bezprocentu kredīts bez ķīlas ?

Internetā jebkuram Latvijas iedzīvotājam ar regulāriem ienākumiem un nesabojātu kredītvēsturi no 20 gadiem ir pieejams ātrais bezprocentu kredīts. Tā saņemšanai ir nepieciešams (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons un (3) bankas konts ar internetbanku un 0,01 Ls kontā. Lai saņemtu kredītu jāveic piecas vienkāršas darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (ietaupi 10 Ls – 250 Ls, nav obligāti);
  • jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā (jāaizpilda anketa);
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz kreditora kontu (apliecināsi, ka esi konta īpašnieks un atbilsti noteiktajam vecumam);
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums (piezvanot, nosūtot īsziņu vai veicot attiecīgu izvēli klienta profilā);
  • jāsaņem ātrais bezprocentu kredīts kontā.

Bezprocentu kredīts ir pieejams uz laiku uz 30 dienām un bez maksas tas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Aizņemties izdevīgi Latvijā šobrīd piedāvā daudzi uzņēmumi, t.sk.  – SohoCredit, ViaSMS, OpenCredit, SmsCredit, Ferratum un MiniCredit. Pieteikšanās procedūra aizņem vidēji 5 minūtes un ir pa spēkam katram. Par atkārtotu kredītu tajā pašā uzņēmumā ir jāmaksā komisijas maksa no 10% līdz 26%. Piemēram, 120 Ls kredītam komisijas maksa būtu no 12 Ls līdz 31,2 Ls mēnesī. No šī papildus maksājuma vari  izvairīties, aizņemoties katrā reizē citā uzņēmumā.  Nav jēga maksāt par pakalpojumu, kuru ikviens var saņemt par brīvu.

Pieredze liecina, ka visātrāk naudu var saņemt Ge Money, Swedbank, Nordea, SEB, DNB, Citadele un Norvik bankas klienti. Reklāmās ātrais bezprocentu kredīts tiek solīts 10 – 20 minūtēs, taču līgumā ietvertā informācija liecina, ka kreditori apsola izsniegt naudu 24 h. Izņēmums var būt tās situācijas, kad radušies nepārvaramas varas apstākļi, t.i. sakaru traucējumi, dabas katastrofas u.c. apstākļi, kas neļauj izpildīt noslēgtās saistības.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai

Sākotnēji jau norādījām, ka minimālais vecums, no kura pieejams bezprocentu aizdevums ir 20 gadi, taču vērts uzsvērt, ka kreditori papildus izvērtē vēl divus faktorus – (1) kredītvēsturi un (2) ienākumu apjomu/regularitāti.

Klienta kredītvēsture ir pirmais un galvenais faktors, kas nosaka to, vai bezprocentu kredīts tiks piešķirts vai atteikts. Kredītvēsturi veido visas iepriekšējās kredītsaistības un parādsaistības. Ja tās ir kavētas ilgāk par 60 dienām un parāds kopā ar soda naudām ir pārsniedzis 60 latus, kredītu reģistrā tiek izdarīts ieraksts par notikušo pārkāpumu. Informācija kredītu reģistrā glabājas vismaz 10 gadus un netiek dzēsta arī situācijās, kad pārkāpums tiek novērsts. Papildus oficiālajam, Latvijas bankas uzturētajam kredītu reģistram pastāv arī vairāki privātu uzņēmumu (Paus Konsults, Creditreform, Lindorff) veidotas parādnieku datu bāzes, kurās tiek ietverta informācija par cilvēku parādiem ārpus kredītu jomas (sakaru un komunālie pakalpojumi, neatmaksāti līzingi u.c.). Ātrais bezprocentu kredīts var būt pieejams situācijās, kad pārkāpums ir bijis neliels, noticis sen un ir ticis salīdzinoši ātri novērsts, tomēr garantēt to neviens nevar.

Ienākumu apjoms un regularitāte ir otrs svarīgākais faktors, taču vismaz agrāk aizdevēji pieļāva izņēmumus. Latvijā ir ļoti daudzi cilvēki, kas strādā, nemaksājot nodokļus, līdz ar to VSAA rīcībā esošā informācija par nomaksātajiem nodokļiem nav un nevar būt par pamatu, lai objektīvi spriestu par cilvēku ienākumiem. Ja arī Tu esi viens no tiem, kuram nepieciešams bezprocentu kredīts bez oficiāliem ienākumiem, aplūko rakstu ātrais kredīts bez darba vietas. Tajā ir atrodamas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.

Kā atmaksāt kredītu?

Ātrais bezprocentu kredīts ir jāatmaksā, pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Procedūra ir vienkārša, taču ir svarīgi ievērot precizitāti, jo pretējā gadījumā nauda nesasniegs savu adresātu savlaicīgi un nāksies maksāt par kredīta pagarināšanu. Procentu likmes par šo darbību svārstās no 12,5% līdz gandrīz 30%, tādēļ ir vērts parūpēties, lai bezprocentu kredīts tiktu atmaksāts savlaicīgi un būtu maksimāli izdevīgs.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.