Kad visi striķi trūkst, privāti aizdevumi internetā bez ķīlas var likties labākais risinājums,privāti aizdevumi internetā taču ir kāds, bet. Jebkurš privātais aizdevums online vai reālā vidē ir risks, jo nekad nevar būt pilnīgi drošs par aizdevēja nolūkiem, kapitāla izcelsmi un aizņemšanās nosacījumiem. Nav brīnums, ka šajos apstākļos daudzi mūsdienās nosliecas par labu tieši ātrajiem aizdevumiem, kas ļauj saņemt no 25 Ls līdz 1000 Ls dažās minūtēs vai līdz vairāk kā 5000 Ls dažu dienu laikā. Detalizētāku informāciju par šo iespēju skat. atraiskredits.com sākumlapā.

Kuri privātie aizdevumi internetā ir droši un reāli pieejami ?

Uzņēmumi, kas aizdod naudu internetā var darboties tikai tajos gadījumos, kad ir saņēmuši atbilstošu Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci. Savukārt privātie aizdevumi internetā parasti tiek piedāvāti sludinājumu portālos vai vienkārši rakstu komentāros.

Kā atpazīt krāpniekus: (1) kredīta aizdevuma piedāvājums satur daudzas gramatikas kļūdas; (2) vienīgā kontaktinformācija ir epasts (visbiežāk ārzemnieka vārds @gmail vai @hotmail); (3) tiek solīts kredīts līdz 10000 Ls, dolāriem vai lielāks uz zemiem procentiem; (4) aizdevējs sevi dēvē par lielu ārvalstu uzņēmumu vai privātu aizdevēju; (5) kredīta noformēšanai tiek prasīta komisijas maksa (sākot no 50 Ls, dolāri vai eiro). (6) Aizdevējs prasa jūsu internetbankas pieejas kodus (NEKAD tos nedodiet!)

Papildus tam privātie aizdevumi internetā tiek solīti ar ļoti sliktu kredītvēsturi, bez ķīlas vai tml. Reāli ātrie kredīti internetā turpretim ir saņemami daži minūšu laikā, savukārt privātie aizdevumi internetā  tiek solīti pret ķīlu, uz ilgu termiņu un parasti ar augstām procentu likmēm. Procentu likmes un citi nosacījumi parasti sludinājumā netiek minēti, taču variet būt droši, ka līguma nosacījumi ir izdevīgi tikai kreditoram. Vienlaikus vērts paturēt prātā, ka nekad nedrīkst sadarboties ar cilvēkiem, kas prasa internetbankas kodus, kredītkartes numuru un apstiprināšanas numuru (norādīts bankas kartes otrā pusē). Šie ir klasiski krāpniecības gadījumi, kuru mērķis ir nozagt jūsu paša naudu. Tāpat nevajag ielaisties ar cilvēkiem, kas par kredīta noformēšanu prasa naudu, jo liela daļa no viņiem vienkārši savās reģistrācijas maksu un pazūd.

Kā tomēr atrast reālus aizdevējus? Vislabākais risinājums ir draugi, radi, kolēģi vai sliktākajā gadījumā paziņas, kas var izlīdzēt grūtā situācijā. Privātie aizdevumi internetā bez ķīlas turpretim ir ļoti bīstami vēl tā iemesla dēļ, ka tos var piedāvāt cilvēki, kas saistīti ar kriminālām aprindām. Sapinoties ar šādiem aizdevējiem risks palikt parādā uz mūžu ir liels, jo viņi izmanto metodes, kuras daudziem asociējas ar trakajiem 90-tajiem vai vienkārši gangsteru filmām.

Apstākļos, kad vajag kredītu tūlīt un tagad, īstermiņā var izlīdzēt ātrie kredīti (līdz 30 dienām bez procentiem) vai patēriņa kredīti, ko var saņemt līdz pat 1000 Ls 15 minūtēs. Paralēli iespējams aizņemties arī pret automašīnas ķīlu līdz pat 10 tūkstošiem latu, saglabājot tiesības pārvietoties ar savu auto, pat gadījumos, kad citi aizdevumu varianti vairs nav pieejami.