Pensionāriem Latvijā šobrīd nav vieglas dienas. Pretēji cerētajam vecuma pensija neļauj pilnvērtīgi baudīt vecumdienas un reizēs, kad pietrūkst līdz nākamajai pensijai var būt nepieciešams aizdevums. Vai pensionārs var saņemt kredītu? Var, turklāt pavisam vienkārši. Kreditoru skatījumi tieši pensionāri ir visuzticamākie klienti, jo tie naudu vienmēr atmaksā savlaicīgi un ir godīgi. Portāla atraiskredits.com sākumlapā jūs variet uzzināt, kuri ir izdevīgākie kredīti pensijas vecumā. Kredītu salīdzinātājs ļauj atrast piemērotāko risinājumu pēc jums svarīgākajiem kritērijiem.

Patiesība par to, vai pensionārs var saņemt kredītu internetā

pensionārs var saņemt kredītu internetāLielu daļu no jautājumiem par patēriņa kredītu izsniegšanu pensijas vecumā jau esam aplūkojuši rakstā Ātrais kredīts pensionaŗiem, tādēļ turpinājumā pievērsīsimies svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā pirms aizņemšanās.

1. Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai līdz 200 Ls un uz laiku līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka, atmaksājot naudu noteiktajā termiņā, nekas papildus nebūs jāmaksā. Šāda iespēja tiek piedāvāta vairākos uzņēmumos, taču tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Ja kādreiz vēlēsieties aizņemties atkārtoti, izvēlieties citu aizdevēju. Atraiskredits.com sākumlapā jūs vienmēr variet atrast izdevīgus ātro kredītu piedāvājumus.
Svarīgi – Ja nauda netiek atmaksāta noteiktajā termiņā, būs jāmaksā par aizdevuma līguma pagarināšanu. Tas nav lēti, tādēļ jārēķinās, ka tikai par līguma pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties maksāt pat 25% no aizdevuma summas. Nemaksātājiem draud soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā un ilgi strīdi ar parādu piedzinējiem.

2. Daudziem cilvēkiem, t.sk. pensionāriem ir tendence nelasīt līgumus līdz galam un paļauties uz dokumentu sastādītāju godaprātu. Nedariet tā. Ātrais kredīts nav bērnu spēle, tas ir nopietns darījums, kuru, izmantojot neprasmīgi, var nākties ļoti rūgti nožēlot. Pirms paņemt kredītu, izlasiet līgumu līdz beigām un aiztaupiet sev nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Ar līgumu ir iespējams iepazīties vēlākais pēc reģistrēšanās kreditora mājas lapā (šajā brīdī darījums vēl nav noslēgts, tas vēl ir jāapstiprina ar sms vai veicot darbības jaunizveidotajā profilā).

3. Pensionārs var saņemt kredītu, bet, bieži vien, rūpīgi saplānojot savus izdevumus bez tā ir iespējams iztikt. Papildus tam, ja jums ir draudzīgas attiecības ar tuviniekiem un viņu materiālā rocība to ļauj, jūs iespējams variet aizņemties no viņiem. Tas būs nesalīdzināmi izdevīgāk, turklāt gadījumā, ja kavēsieties netiks prasīta nekāda papildus maksa.

4. Ātrie kredīti pensionāriem ir izdevīgi tikai īstermiņā, t.i., ja naudu var atmaksāt vēlākais 1 mēneša laikā. Ja vajadzīgs naudas kredīts pensionāriem uz ilgāku termiņu, ieskatieties atraiskredits.com augšpusē, sadaļā patēriņa kredīti. Tur apkopoti aizdevumi internetā, kurus var iegūt uz laiku līdz 2 vai pat 5 gadiem. Kredīts ar atmaksas grafiku pensionāriem var palīdzēt iegūt lielāku summu un nosegt to vairāku mēnešu vai gadu garumā. Paralēli, nedrīkst aizmirst, ka arī komercbankas joprojām izsniedz aizdevumus. Ja sadarbība ir laba un jūsu kredītvēsture un maksātspēja pietiekoš, iespējams, banku piedāvājumi var būt pat izdevīgāki.

Kopumā var secināt, ka jautājums nav, vai pensionārs var saņemt kredītu, bet gan kā pensionārs var saņemt naudas kredītu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.