Jaunieši, man vajadzīga nauda bieži uzskata, ka ātrais kredīts internetā jau 18 gadu vecumā būs īstais risinājums, taču tā nav. Šobrīd aizņemties bez pastāvīgiem ienākumiem tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem nav iespējams. Ja vēlies aizņemties, sāc strādāt vai saņemt vismaz stipendiju un varēsi pretendēt pat uz īstermiņa kredītu bez procentiem.  (Uzzini, kuri ir lētākie kredīti araiskredits.com sākumlapā). Aizņemies atbildīgi.

Ātrais kredīts internetā bez % maksas un bez darba vietas ir mīts

Vienā no iepriekšējiem rakstiem, jau pieminējām, ka ātrais kredīts bez darba vietas un bez ķīlas vairs nav pieejams dēļ izmaiņām Latvijas likumdošanā. Protams, ātrais kredīts internetā ir visdemokrātiskākais finanšu pakalpojums Latvijā, jo tā saņemšanai nav vajadzīgas papīra izziņas un ķīla. Tajā pašā laikā izmaiņas Latvijas likumdošanā ir novedušas pie tā, ka aizdevējiem vairs nav izdevīgi, ja izsniedz kredītus no 18 gadiem bez darba vietas un, protams, tas īpaši netiek praktizēts. Jā, agrāk šī prakse bija salīdzinoši izplatīta, bet sabiedrības spiediena rezultātā šāds variants tika atcelts. Pašreiz iespējams aizņemties no 18 gadiem, taču tikai ar darba vietu.

Tev ir 18 gadi un darba vieta, tad ātrais kredīts internetā ir pieejams, veicot šādas darbības:

  1. salīdzini visus ātros kredītus;
  2. reģistrējies izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  3. pārskaiti 0,01 eur uz kreditora bankas kontu (apliecināsi, ka esi vismaz 18 gadus vecs un norādītā konta īpašnieks);
  4. apstiprini nepieciešamību pēc kredīta (savā jaunajā klienta profilā uzņēmuma mājas lapā, ar sms vai piezvanot);
  5. saņem naudu kontā.

Visātrāk naudu vari saņemt tad, ja Tev un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Vairumam ātro kredītu uzņēmumu ir konts visās iespējamās Latvijā reģistrētās komercbankās, tādēļ par to nebūtu jāuztraucas, taču atsevišķās situācijās līdz naudas ssaņemšanai var nākties gaidīt pat trīs dienas. Aizkavēšanās var būt saistīta ar starpbanku maksājumu īpatnībām un sakaru traucējumiem.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai

Jau norādījām, ka, kredīts no 18 gadiem ir pieejams ļoti maz uzņēmumos., taču tos visus vari atrast atraiskredits.com sākumlapā. Ja Tev ir jau 19 vai 20 gadi, tad iespējas aizņemties krietni paplašinās un patiesībā attiecībā uz ātrajiem kredītiem kļūst gandrīz vai neierobežotas.

Neskaitot darba vietas neesamību, praksē visbūtiskākais šķērslis, lai aizņemtos ir negatīva kredītvēsture. Neesi nomaksājis savlaicīgi mobilā telefona vai interneta rēķinu un esi ignorējis atgādinājumu ? Pilnīgi iespējams, ka tava kredītvēsture ir sabojāta. Vairumā gadījumu par šo faktu pārkāpējs tiek informēts, taču visam ir savi izņēmumi.

No uzņēmēja perspektīvas negatīva kredīta vēsture liecina, ka aizņēmējs var nebūt uzticams. Vienlaikus teorētiski var pieļaut, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi tiek izsniegts tajos gadījumos, kad  (1) pārkāpums ir bijis neliels un ticis ātri novērsts, (2) pārkāpums ir noticis sen, ticis novērsts un pēc tam ir bijuši vairāki pozitīvu kredītu atmaksas gadījumi, (3) informācija par pārkāpumu nav iekļauta parādnieku datu bāzēs (kļūdas vai apstākļu sakritības dēļ). Praksē aizņemties bez ķīlas ir gandrīz neiespējami.

Kā vairākkārt iegūstams kredīts internetā no 18 gadiem bez komisijas ?

Bez komisijas maksas ātrais kredīts internetā ir tikai uz noteiktu laiku. Absolūti lielākajā daļā aizņēmums bez procentiem tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām. Jāņem vērā, ka katrs uzņēmums iespēju aizņemties bez procentiem piedāvā katram klientam tikai vienu reizi dzīvē. Neskatoties uz to, sasniedzot 20 gadu vecumu katrs var mēģināt iegūt kredītu bez komisijas maksas daudzas reizes pēc kārtas. Ja iepriekš jau esi izmantojis kādu no bezprocentu kredītiem, tad situācijā, kad tas nepieciešams atkārtoti, vienkārši izvēlies citu kreditoru. Taisnības labad gan jāatzīst, ka aizņemties no 18 gadiem bez ķīlas šobrīd var tikai vienā uzņēmumā, bet pret ķīlu vēl vienā.

Procentu likmes un komisijas maksa

Kad rodas problēmas ar naudas savlaicīgu atmaksu, ātrais kredīts internetā var tikt pagarināts. Tas ir maksas pakalpojums, par kuru nākas maksāt no 12,5% līdz 30% mēnesī. Ja pagarinājums ir nepieciešams uz īsāku laiku, tad arī tas ir pieejams (7, 14, 21 vai 30 dienas). Bieži nākas dzirdēt stāstus, ka kredīts netiek atmaksāts, bet aizņēmējs priecīgs aizmūk uz Angliju. Uzreiz vērts ņemt vērā, ka ES iekšējā tirgū parādu piedziņa var tikt vērsta arī pret pilsoņiem, kas atrodas citās valstīs, tas nozīmē, ka agri vai vēlu parādu nāksies atmaksāt jebkurā gadījumā. Soda sankcijas par saistību nepildīšanu var pārsniegt 1% no neatmaksātās summas dienā, taču kopējais soda apmērs (neskaitot parādu piedzinēju izdevumus) nepārsniegs 100%. Šis regulējums ir iestrādāts Latvijas Civillikumā un ir spēkā neatkarīgi no uzņēmēju stāstiem vai draudiem.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Ātrais kredīts internetā no 18 gadiem bez pastāvīgas darba vietas vairs nav pieejams. Ja gribi aizņemties, sāc strādāt vai atrodi kādu citu, kas pieteiksies aizdevumam tavā vietā. Nebojā savu dzīvi. Zini, ka nevarēsi atmaksāt, neaizņemies.