Vajadzīgs inserviss naudas kredīts?  Šodien Tu vari iegūt 1000 Ls 15 minūtēs vai 7000 Ls 2 dienās. Izdevīgākais ātrais kredīts pieejams šeit. Kopš 2011. gada 9. decembra Inserviss saistības pārņēma Zviedrijas “Marginalen” grupas uzņēmumiem, kurus Latvijas kredītu tirgū pārstāv aizdevums-lv.

Kā iegūstams Inserviss naudas kredīts?

Tā kā Inserviss ir pārtraucis savu darbību, inserviss naudas kredīts nav piejams, taču tā vietā jebkurš Latvijas iedzīvotājs var izvēlēties kādu no kredītiem, kas ļauj:

  • saņemt 1000 Ls 10 – 20 minūtēs;
  • saņemt 200 Ls bez komisijas maksas un bez procentiem;
  • saņemt naudu bez ķīlas, bez gavotāja un izziņām;
  • saņemt kredītu līdz pat 7000 Ls bez ķīlas.

Naudas kredīts līdz 1000 Ls ir iegūstams internetā, neizejot no mājas, pat neatejot no datora. Lai iegūtu naudu Tev ir:

  • jāsalīdzina visi piedāvājumi (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • jāaizpilda anketa izvēlētā aizdevēja mājas lapā;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls), ja tāda tiek prasīta uz kreditora bankas kontu;
  • jāapstiprina kredīta pieprasījums (ar sms, piezvanot vai apstiprinot darījumu savā profilā).

Kad viss izdarīts, atliek vien gaidīt. Lēmumu no aizdevēja saņemsi aptuveni 5 minūšu laikā un, ja tas būs pozitīvs, pēc 5 – 10 minūtēm jau varēsi iegūt naudu kontā. Prakse liecina, ka visātrāk kredītu iespējams iegūt gadījumos, kad klientam un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pirms darījumu internetā ieviešanas aizdevumi, t.sk. Inserviss naudas kredīts bija pieeajms tikai dodoties uz uzņēmuma filiāli. Process bija ilgs un naudas saņemšanai vajadzēja ziedot neskaitāmas stundas, turklāt, bieži vien, aizdevums tika atteikts. Šodien ikviens var pieteikties kredītam un labvēlīga lēmuma gadījumā to saņemt ātri. Arī kredīta attteikums nav tik sāpīgs, jo naudas iegūšanai atvēlētais laiks ir bijis minimāls. Papildus tam jāņem vērā, ka kredītu tirgū pašlaik ir liela konkurence un, ja atsaka viens uzņēmums, var palīdzēt kāds cits.

Priekšnoteikumi kredīta iegūšani

Inserviss naudas kredīts tika izsniegts uz laiku līdz 6 gadiem un maksimālā pieejamā summa parasti bija 3000 Ls. Jau norādījām, ka mūsdienās var viegli iegūt pat krietni vien lielāku summu, tomēr pirms naudas aizdošanas kreditors veic vairākas pārbaudes, no kurām svarīgākās ir (1) kredītvēstures un (2) oficiālo ienākumu pārbaude. No abiem šiem faktoriem, tieši kredītvēsture ir pats nozīmīgākais, jo ļauj izdarīt secinājumus par aizņēmēja gatavību atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Izvērtējums balstās uz klienta iepriekšējiem darījumiem un situācijās, kad kredītvēsture ir negatīva (kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa) saņemt naudu ir krietni vien grūtāk.

Mūsdienās joprojām ir cilvēki, kurīem ir bažas par aizņemšanos internetā. Inserviss group šādā jautājumā bija priviliģētā stāvoklī, jo tās rīcībā bija 62 filiāles visā Latvijā. Pēc uzņēmuma darbības pārstrukturēšanas klienti joprojām var iegūt šo pakalpojumu, taču kā jau norādījām krietni vien izdevīgāk ir pieteikties kredītu internetā. Par to liecina arī tas, ka aizvien biežāk tiek izsniegts kredīts pensionāriem. Pensionāri ir tā sabiedrības daļa, kas savas saistības pilda vislabāk, nomaksā rēķinus visātrāk un vispār aizdevējiem skaitās paši labākie klienti.

Aizņemies gudri

SIA “Inserviss Group” savu darbību pārtrauca 2011. gada nogalē, taču līdz ar šī zīmola izzušanu nekas būtiski nemainījās. Inserviss naudas kredīts bija samērā populārs pakalpojums, taču tā vietu drīz ieņēma citi uzņēmumi. Vieta ilgi nestāv tukša. Ja Tev ir vajadzīgs ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredīts pret automašīnu, tad portāla sākumlapā vari aplūkot piedāvājumu salīdzinājumi. Svarīgi – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt aizņēmumu savlaicīgi. Maksa par līguma pagarināšanu ir samērā augsta un var ļoti ātri padarīt izdevīgu darījumu par neizdevīgu.